Over het bedrijf
kantoren en medewerkers
Onze kantoren
Levensduur van het bedrijf
+30 2310 591 431
اللغة العربية
Vind onroerend goed in Griekenland of Cyprus
Prijs vanaf
50000
70000
100000
150000
200000
300000
400000
500000
1000000
Prijs tot
75000
100000
150000
200000
300000
400000
500000
1000000
1500000
Ophalen
Gebied van
50
70
100
200
500
1000
Gebied tot
70
100
200
500
1000
1500
Oppervlakte perceel van
50
70
100
200
500
1000
Oppervlakte perceel tot
70
100
200
500
1000
1500
Vloer van
Kelder
Begane grond
Entresol
1e verdieping
2e verdieping
3e verdieping
4e verdieping
5e verdieping
6e verdieping
7e verdieping
8e verdieping
Laagste verdieping
Zolder
Bovenverdieping *
Verdieping tot
Kelder
Begane grond
Entresol
1e verdieping
2e verdieping
3e verdieping
4e verdieping
5e verdieping
6e verdieping
7e verdieping
8e verdieping
Laagste verdieping
Zolder
Bovenverdieping *
Aantal kamers vanaf
1
2
3
4
5
Aantal kamers tot
1
2
3
4
5
Maximaal. afstand tot de zee
10
50
100
200
500
1000
Golden VISA
De populairste plekken om onroerend goed te kopen in Griekenland
Waar zijn de meeste aanbiedingen?
Athene
2.215 objecten
Wij raden aan
Chalkidiki
2.343 objecten
Thessaloniki
1.625 objecten
Wij raden aan
Kreta
1.374 objecten
Olympische Riviera
1.008 objecten
Wij raden aan
Korfoe
1.109 objecten
Peloponnesos
576 objecten
Evia
257 objecten
Kavala
413 objecten
Aanbevolen
Verkoop
80 000 €
1600 €/m²
Appartement
Athens
Objectcode
66148
Gebied
50 m²
Kamers
2
Verkoop
97 000 €
346 €/m²
Vrijstaande woning
Olympic coast
Objectcode
66147
Gebied
280 m²
Kamers
4
Verkoop
450 000 €
59 €/m²
Grond
Ionian Islands
Objectcode
66146
Gebied
7600 m²
Afstand tot de zee
3000 m
Verkoop
495 000 €
2379 €/m²
Maisonnette
Attica
Objectcode
66145
Gebied
208 m²
Kamers
4
Wij raden aan
Verkoop
250 000 €
3571 €/m²
Appartement
Thessaloniki
Objectcode
66144
Gebied
70 m²
Kamers
3
Verkoop
400 000 €
1951 €/m²
Vrijstaande woning
Olympic coast
Objectcode
66143
Gebied
205 m²
Kamers
7
Verkoop
Op aanvraag
Vrijstaande woning
Thessaloniki
Objectcode
66140
Gebied
70 m²
Kamers
3
Verkoop
140 000 €
2978 €/m²
Appartement
Chalkidiki/other
Objectcode
66139
Gebied
47 m²
Kamers
2
Verkoop
250 000 €
4716 €/m²
Appartement
Kavala
Objectcode
66138
Gebied
53 m²
Kamers
3
Verkoop
80 000 €
1600 €/m²
Appartement
Athens
Objectcode
66148
Gebied
50 m²
Kamers
2
Verkoop
97 000 €
346 €/m²
Vrijstaande woning
Olympic coast
Objectcode
66147
Gebied
280 m²
Kamers
4
Verkoop
450 000 €
59 €/m²
Grond
Ionian Islands
Objectcode
66146
Gebied
7600 m²
Afstand tot de zee
3000 m
Verkoop
495 000 €
2379 €/m²
Maisonnette
Attica
Objectcode
66145
Gebied
208 m²
Kamers
4
Wij raden aan
Verkoop
250 000 €
3571 €/m²
Appartement
Thessaloniki
Objectcode
66144
Gebied
70 m²
Kamers
3
Verkoop
400 000 €
1951 €/m²
Vrijstaande woning
Olympic coast
Objectcode
66143
Gebied
205 m²
Kamers
7
Verkoop
Op aanvraag
Vrijstaande woning
Thessaloniki
Objectcode
66140
Gebied
70 m²
Kamers
3
Verkoop
140 000 €
2978 €/m²
Appartement
Chalkidiki/other
Objectcode
66139
Gebied
47 m²
Kamers
2
Verkoop
250 000 €
4716 €/m²
Appartement
Kavala
Objectcode
66138
Gebied
53 m²
Kamers
3
Informatie
Wij helpen mensen en huizen elkaar te vinden
Abonneren
Ik wil graag updates en promotionele informatie ontvangen met behulp van mijn contactgegevens die relevant zijn voor mijn interesses en voorkeuren, in overeenstemming met
Privacybeleid
Meer details hier
Ok